?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Shapo
На засіданні 17 березня не було нічого цікавого - представники прокуратури нудно зачитували макулатуру письмові докази.Руслан поривався час від часу щось коментувати, але нам вдалося його переконати не звертати увагу на всю цю брєдятіну і не радувати прокурорішок та судів можливістю затягнути справу під якимось приводом.Після засідання Руслана увели з цією чарівною собанькою.

Ура, ми закінчили дослідження письмових документів!

На засіданні 31 березня було значно цікавіше - ми  почали дивитися відео!

Ось він, "Катрусин Кінозал" - передивляємося відео, яке прокуратура знайшла за потрібне долучити до матеріалів справи в якості доказів "злочинної діяльності" Руслана Коцаби.
Ось те саме відео Руслана, за яке він сидить вже більше року -Наразі там вже 427 752 !!! переглядів, і ані доблесне СБУ, ані хтось інший з представників Хунтят навіть не спробували припинити розповсюдження цього "злочинного" відео, видалити його з Ютубу!

Подивилися репортаж, який Руслан знімав в селі Коршів (виключно пряма мова самих селян, без будь-яких коментарів самого Руслана), а також той самий ролик - звернення до Порошенка, після перегляду якого Тарас Дем'янів написав на Руслана донос в СБУ.

Невеликий конфлікт виник під час перегляду півторагодинної!! передачі телеканалу "Росія 1" "Спеціальний кореспондент".

На цій передачі був присутній також крихітка Ковтун, який тупо працює за бабло клоуном на російських каналах, але його чомусь за зраду Украіни не судять, а також комуняка Пєтя Симоненко.

Руслан та адвокати почали обурюватися відвертим затягуванням процесу, адже в "Спеціальному кореспонденті" справи стосувалося лише скайп-включення Руслана тривалістю пару хвилин. На щастя, після перегляду цього скайп-включення суд сам обламався дивитися далі, і в подальшому ми дивилися лише ті шматки з численних наданих прокуратурою дисків, на яких був Руслан.


Але найцікавішим був перегляд навіщось долученого прокуратурою до матеріалів справи відео Іллі Овчаренка на захист Руслана Коцаби - в ньому він звертався до суддів:Подивіться, як зачаровано дивляться це відео суді:А ось наслідки звернення для Іллі -На щастя, його лише один раз викликали і опитали, так що навіть до вручення підозри не дійшло.

Нащо гебня долучила все це до справи - для мене особисто є величезною таємницею, але менше з тим.

Правильно чуяло моє серденько, що за одне засідання ми "Катрусин кінозал" не закінчимо.

Наступне засідання - 8 квітня о 13-00.
Наступне frown emoticon

Comments

(Anonymous) wrote:
Apr. 19th, 2016 08:51 am (UTC)
материал датирован 1.04,а сегодня уже 19...
долго длилась тишина
(Anonymous) wrote:
Apr. 20th, 2016 08:27 pm (UTC)
Я думаю, Монтян опасается за свою жизнь. Все мы смертные люди, конечно, но никто не хочет чтоб его грохнули как кабана. В нашем случае как Бузину и адвоката Грабовского.

Profile

Shapo
mentbuster
Тетяна Монтян
Website

Latest Month

August 2019
S M T W T F S
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Tags

Page Summary

Powered by LiveJournal.com
Designed by
HP.com/gwen