Тетяна Монтян (mentbuster) wrote,
Тетяна Монтян
mentbuster

ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ЗАКРІПАЧЕННЯ МІСЬКОГО НАСЕЛЕННЯ

Кабінет міністрів зареєстрував у Верховній Раді законопроект, який передбачає НАКЛАДЕННЯ ШТРАФІВ на українців, які самовільно будуть від'єднуватися / відключатися від теплових мереж / внутрішньобудинкових систем централізованого опалення, а також від гарячої води.

Про це йдеться в законопроекті "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення відносин у сфері теплопостачання, надання послуг з централізованого опалення і централізованого постачання гарячої води", який розміщений на сайті парламенту.

У документі пояснюється, що в Україні зараз "відсутня чітка відповідальність споживачів" за такі самовільні дії.

Законопроект передбачає внесення змін до низки чинних законів, якими можна насолодитись в порівняльній таблиці.

"Прийняття законопроекту дозволить забезпечити споживачів якісними послугами з централізованого опалення і постачання гарячої води. Реалізація запропонованих законопроектом змін дозволить істотно поліпшити функціонування сфер теплопостачання, надання послуг з централізованого опалення і централізованого постачання гарячої води і створить сприятливу основу для сталого розвитку житлово-комунального господарства", - з неймовірним цинізмом наголошується в пояснювальній записці.

Зокрема, законопроект пропонує внести зміни до Кодексу про адміністративні правопорушення. Зараз стаття 150 передбачає попередження або накладення штрафу на 17-119 грн на громадян і посадових осіб за "порушення правил користування жилими приміщеннями, санітарного утримання місць загального користування, сходових кліток, ліфтів, під'їздів, прибудинкових територій, порушення правил експлуатації жилих будинків, жилих приміщень та інженерного обладнання, безгосподарне їх утримання, а також самовільне переобладнання та перепланування жилих будинків і жилих приміщень, використання їх не за призначенням, псування жилих будинків, жилих приміщень, їх обладнання та об'єктів благоустрою ".

У новій редакції цієї статті пропонується розширити поняття "перепланування" такими словами: "в тому числі самовільне відключення від внутрішньобудинкових мереж централізованого опалення та постачання гарячої води". Одночасно може зникнути вид відповідальності "попередження", а штраф стане обов'язковим і невідворотним. Він складе 340-1360 грн (від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян) для громадян і 850-1700 для посадовців (від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів).

БРАВО, АРСЕНІЙ ПЕТРОВИЧ! ТИ НЯШЕЧКА! ;)

І навіть якщо ви вирішите від’єднатися від централізованого теплопостачання ВСІМ БУДИНКОМ, зробити це ви зможете лише "...у порядку, затвердженому центральним органом виконавчої влади" - якщо орган місцевого самоврядування (який традиційно в повному складі є шісткою місцевих комунальних мафіозі та монополюг) - вирішить, що це технічно можливо.

МОЖЕТЕ НАВІТЬ НЕ СУМНІВАТИСЬ, ЩО МОНОПОЛІСТИ ПРОЛОБІЮЮТЬ ШВИДКЕ ТА БЕЗПРОБЛЕМНЕ ПРОХОЖЕННЯ ЦЬОГО ЗАКОНОПРОЕКТУ.
СВБОДА! СВОБОДА! СВОБОДА! ;)

Не можу втриматись від того, аби нагадати: А Я ПОПЕРЕДЖАЛА!!!Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 9 comments