Тетяна Монтян (mentbuster) wrote,
Тетяна Монтян
mentbuster

Ющенко закинув чепець за млин, як кажуть німці ;)

У них, наскільки я знаю, ця фраза означає крайній ступінь відірваності :)))
Бідолашку Пшеничного указом Президента звільнено за порушення присяги, а саме за волюнтаристський розпис справи по першому указу крихітці Сюзі, яка, якщо вірити нашим джерелам, аж з трусів вистрибувала, аби цю справу отримати ;)
Щоправда, в юридичній чистоті цього указу є обгрунтовані сумніви - так, згідно ст. 23 Закону "Про Конституційний Суд України", рішення про припинення повноважень судді Конституційного Суду України у випадку порушення ним присяги приймається Верховною Радою України. Але Ради тіпо немає, бо її розігнано, тож довелося бідоласі Президенту взяти цей тягар на себе :)))
В будь-якому випадку, поскаржитись на підлого дядю Юшу Пшеничний зможе або до Печерського суду, якщо вважає цей указ актом індивідуальної дії, або до ще нещодавно рідного Конституційного, якщо вважає його нормативно-правовим актом :))) (Юристи, а також всі, хто уважно стежив за нашими з Андрійком репортажами з КС - оцінять мій сарказм ;))

Головне - аби після всіх цих отжигів дядя Юша мирно повернувся до своїх бджілок та глечиків. А то не вистачало ще боротись з Ющєнгою-диктатором ;)

ЗІ. До речі, за чутками з Генпрокуратури, матеріали по крихітці Сюзі та її хатинках Піськун забрав у Кузьміна (алкоголіка та придурка, який побив всі рекорди похуїзма на посаді заступника Генпрокурора, тижнями не з'являючись на роботі та не підписуючи відрядження, санкції та подання через зайнятість київськими гламурними блядями вирішенням особистих справ)- та віддав Голомші.
Так Сюзі і треба. Нагребла бабулесів на торгівлі нотаріальними квотами та конфіскатом - тож інвестуй їх кудись в Ріо-де-Жанейро, Лондон чи Париж, чи хоча б в Хорватію чи Угорщину. А то зовсім знахабніла - вклалася в хати в центрі Києва, де будь-який журнілюга може витягти платіжку за ЖКП з поштової скриньки...
Дура нахабна, що з неї візьмеш...
Tags: Станік, Ющенко, Ющенко-диктатор
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 74 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →