Тетяна Монтян (mentbuster) wrote,
Тетяна Монтян
mentbuster

НАРЕШТІ Я З’ЯСУВАЛА, НА КОГО Я ПРАЦЮЮ :)

НА КИТАЙЦІВ !!!

Не вірите? А ось вам доказ :)

Офіційне інформаційне агентство уряду Китайської Народної Республіки "Сіньхуа" виступило з заявою, в якій констатується крах політики Заходу в Україні.

Ось текст колонки повністю:

"На деякий час західні лідери можуть перестати вітати один одного з "досягненнями" в Україні. З їхньою підтримкою українська опозиція успішно повалила проросійський уряд, змусивши піти ненависного їм президента і завдавши принизливий удар Кремлю.

Можливо, Захід і виграв в останньому раунді геополітичної боротьби, однак результат перемоги виявився зворотнім. Незабаром після цього Росія завдала удару у відповідь. Тепер, коли військові сили РФ знаходяться у східній Україні, щоб захистити легітимні інтереси Росії і проросійськи налаштовані регіони, які вимагають виходу зі складу країни, Україна знаходиться на порозі хаосу і розвалу.

Стратегія Заходу, яка полягала у встановленні так званого демократичного і прозахідного режиму в Україні, не увінчалася успіхом. Навпаки, Захід лише спровокував хаос, усунути який він не в змозі, оскільки не володіє ані необхідними ресурсами, ані достатньою розсудливістю. Цей нещасливий план був приречений на провал з самого початку.

По-перше, країни Заходу зробили собі ведмежу послугу, втрутившись у внутрішні справи України під набридливим приводом підтримки демократії. По-друге, вони недооцінили готовність Росії захищати свої базові інтереси в Україні. Можливо, Росія більше не змагається із Заходом за глобальну перевагу, однак, що стосується врегулювання спровокованої Заходом ситуації на "задньому дворі" країни, російські лідери ще раз підтвердили свій авторитет і проникливість при підготовці та проведенні ефективних контрзаходів.

І останній, але не менш важливий фактор полягає в тому, що західні лідери повірили в ілюзію того, що з їхнім зіпсованим моральним авторитетом і фінансовими ресурсами, що скорочуються, вони змогли б взяти на себе грандіозне завдання державного будівництва. На жаль, Україна та її народ стали жертвою цього виснажливого процесу."

Я про це казала ще з перших днів стрибанини на Майдані -"Український народ не отримав демократію чи процвітання, які обіцяв Захід, навпаки, зараз у країні можна бачити лише політичний хаос і економічну кризу. Захід сам почасти став переможеним, оскільки його поразка в Україні, безсумнівно, позначиться негативно на його авторитеті. На прикладі України люди інших країн світу в черговий раз побачили, як одна велика країна розкололася на частини через грубу і егоїстичну поведінку Заходу, який пишається своїми численними благородними ідеями, проте рідко коли може запропонувати практичні рішення.

Незважаючи на це, світ не повинен бути песимістичним. Боротьба в Україні далеко не закінчена. Міжнародне співтовариство, як і раніше, має можливість спільними зусиллями вивести країну з кризи.

Основним силам слід відкласти своє протистояння в сторону і почати співробітництво з метою досягнення компромісу. Сама Україна повинна відмовитися від внутрішньої політичної боротьби і прагнути до якнайшвидшого відновлення закону та порядку в країні.

Зрештою, підтримка стабільності та єдності в незалежній Україні відповідає інтересам всіх країн світу, в тому числі і Китаю. Нагадаємо, раніше глава МЗС КНР Ван І закликав "зберігати холоднокровність, стриманість і запобігти подальшій ескалації напруженої ситуації".

Китай закликав всі зацікавлені сторони виходити з корінних інтересів усіх національностей України та керуватися принципом забезпечення миру і стабільності в регіоні, вказав Ван І на прес-конференції в рамках проходить в Пекіні 2-й сесії ВЗНП 12-го скликання."

==========================

І ващє, у мене дуууууже довгі руки -Сам Ложкін штовхає мої ідеї, да.

А ще раніше під мою дудочку зтанцювали Бенціон Коломойський та Кіхтенко.

А також моїми шляхами пробіглася журналістка Леся Ганжа.

Недарма я казала людям на Сході, що скоро від бажаючих врегульовувати конфлікт на Сході мірним шляхом буде не проштовхнутись - бо більшості таки вистачило чотирьох "котлів" та двох аеропортів.

БОНУС-ВІДЕО:

Tags: Китай, майдауни
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 24 comments