Тетяна Монтян (mentbuster) wrote,
Тетяна Монтян
mentbuster

Старий Лис виліз з норки ;)

Всі пишуть та кажуть, що дєдушко відпрацював заради тЮльки, а я скажу, що тЮльці вже нічого не допоможе, і це хіба не єдине, що мене радує в поточній ситуації ;)Мій чоловік колись, році в 1996-му році, слухав справу Сухіна-Щербіна, по якій він виніс перший за 36 років виправдовувальний вирок в Київському міському суді, який навіть встояв, бо, за чутками, Сухін забашляв 500 000 баксів за те, аби прокуратура відкликала касацію ;)

Так ось - по цій справі чоловік повинен був обов'язково допитати Кравчука, бо саме за небажання здати Кравчука та лягти під Кучму Сухін і потрапив під роздачу, а Щербін за ним - "причепом". Кравчук на повістки не реагував, і тоді Василенко подзвонив йому. Після довгих передавань дзвінка він таки почув знайомий голос ;) "Леонид Макарович,- пронікновєнно сказав Василенко, - ну неужели вы, первый Президент незалежной Украины, будете и дальше показывать согражданам пример неуважения к суду? Неужели вы хотите, чтобы я написал письмо в Верховную Раду или обратился к вам через прессу с призывом не игнорировать суд и исполнить свой гражданский долг?!" "Хорошо, я прийду, - сказав Кравчук. - Развели, понимаешь, демократию..."

І він таки прийшов - в куртці-алясці, з двома тєльніками в кожанках. Показання спершу давав в стилі "а пробіжусь-но я між краплинами дощу", але після того, як Василенко декілька разів загнав його в кут та змусив відповідати в стилі "так/ні/не знаю/не пам'ятаю" - плюнув (адже процес був відкритий, була купа журналістів) та почав довати нормальні свідчення на користь підсудних.

Після засідання вони з Василенком потиснули руки та розійшлися. Правда, Василенко мені зізнався, що наодинці Кравчук сказав йому ще дещо, але що саме - не "розколовся" і досі ;)

...Я поговорила з Кравчуком минулого року у Шустера, на передачі, присвяченій 8 березня. Нагадала йому про той суд, і Старий Лис мрійливо сказав: "О, Юрій Олександрович!.." Я також зробила йому комплімент з приводу того, як він дотепно поглумився з Кролєга - тіпо, Арсенію Петьровичу, ви ж спікер, і, якщо навіть вас кудись послали - не треба це в істеричній манері переповідати всій країні :)))
Tags: Василенко
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 39 comments