?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

nigga
Вірніше, до його долбоєбічєского недолугого
законопроекту "Про податок на нерухоме майно громадян"
.
Всі без виключення коменти до попереднього поста прочитала та вибачаюсь перед тими, кому не встигла відповісти - часу нема, бо Василенко у відрядженні, а Монстри нє дрємлють ;)

Проект вноситься народним депутатом України Цушком В.П.

Закон України
Про податок на нерухоме майно громадян


Стаття 1. Платники податку
Платниками податку на нерухоме майно є громадяни України, іноземні громадяни та особи без громадянства (далі – громадяни), які мають у власності нерухоме майно, що знаходиться на території України, а також громадяни, які постійно проживають в Україні та мають у власності нерухоме особисте майно за її межами.
До громадян, які постійно проживають в Україні, належать громадяни України, іноземні громадяни та особи без громадянства, які проживають в Україні в цілому не менше 183 днів у календарному році.

 • Ну добре. Платники цього податку – лише фізичні особи. А як же всілякі фірми “Роги та копита”, (псевдо)благодійні фонди, та й сама держава - невже вони як власники матимуть перевагу перед живими людьми? З чого б це? Хіба Конституція не гарантує рівність всіх форм власності (ч.4 ст. 13)? Висновок: народ масово даруватиме свою нерухомість юридичним особам.

 • Хто і як шукатиме власність наших громадян по всій земній кулі? Хто і як робитиме оцінку цієї власності? Висновок: благодурість.


 • Стаття 2. Об"єкт оподаткування та порядок його визначення
  1. Об"єктом оподаткування є нерухоме майно, що перебуває у власності громадян: житлові будинки, квартири, дачні (садові) будинки, гаражі, а також інші приміщення та споруди, перелік яких визначається Кабінетом Міністрів України.
  2. Нерухоме майно громадян підлягає обов"язковій державній реєстрації, яка здійснюється органами державної реєстрації за місцезнаходженням цього майна.
  3. Вартість нерухомого майна громадян визначається за оцінкою органів державної реєстрації. У разі відсутності в органів державної реєстрації на встановлену дату відомостей про вартість нерухомого майна його оцінка провадиться державними податковими інспекціями за місцезнаходженням об'єкта оподаткування.

 • Знаючи наш Кабмін, можна тільки уявити, що вони можуть зарахувати до нерухомого майна, крім перерахованого в ч.1 цієї статті ;) Може, намети чи інші “малі архітектурні форми”?

 • А хіба у нас, згідно Цивільного Кодексу, право власності не виникає з моменту державної реєстрації? Нащо це положення? Якщо я правильно зрозуміла думку аффтара, то він хотів “підстрахуватись” проти тих, хто укладає угоди, внаслідок яких відбувається перехід права власності, а потім не поспішає їх реєструвати; в разі введення податку майно рахуватиметься в таких випадках на попередньому власнику, на якого і “повішають” сплату податку. Але тоді слід було б встановити граничний строк на реєстрацію та встановити відповідальність за ухилення від реєстрації, зазначивши санкції за таке ухилення, а не повторювати норму ЦК.

 • Оцінка – це взагалі окрема тема ;) Єдиний спосіб мінімізувати зловживання в цьому питанні – це оприлюдення методики оцінки в усіх деталях та ВІДКРИТИЙ реєстр нерухомого майна з вказанням вартості. Тоді існуватиме значно менша ймовірність того, що хату з “супер-пупер-єврорементом” якогось бонзи [за хабар] оцінять менше, ніж аналогічну за параметрами халупу алкоголіка поверхом нижче :) Хоча стосовно “ексклюзивних” об'єктів зловживання все одно будуть...


 • Стаття 2а. Неоподатковуваним мінімумом рахується вартість всіх об”єктів нерухомості, що перебуває у власності громадянина, яка не перевищує 70 тис.доларів.

 • Залишається сподіватись, що аффтар цього кріатіву таки мав на увазі, що сплаті підлягає 1% від загальної вартості нерухомості, що перевищує 70 000 баксів (яких, до речі – піндосівських, австралійских, канадських? і чому не монгольських тугриків?) :))) Бо слово “загальної” [вартості] породжує нєхароші думки, що доблесні податківці трактуватимуть ці положення так, що власник нерухомості вартістю 71 000 баксів платитиме податок в розмірі 710 баксів, а не 10 ;(


 • Стаття 3. Ставка податку
  Нерухоме майно оподатковується за ставкою1(одного) відсотка його загальної вартості.

 • До того ж, нмд, 1% - це відверто забагато. 0,5% в сучасних умовах буде цілком достатньо для тих, хто використовує свою нерухомість в якості власного житла. 1% можна зробити для тих, хто використовує для отримання прибутку.


 • Стаття 4. Пільги щодо податку
  1. Звільняються від сплати податку на майно:
  а) інваліди війни, учасники бойових дій, учасники війни та особи, на яких поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту";
  б) особи, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, ветерани праці та самотні громадяни похилого віку, на яких поширюється дія Закону України "Про основні засади
  соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні";
  в) громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи і віднесені до 1 і 2 категорії згідно із Законом України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", а також громадяни, віднесені зазначеним Законом до 3 і 4 категорії до їх відселення із зони гарантованого добровільного відселення і зони посиленого радіоекологічного контролю;
  г) інваліди з дитинства, інваліди I і II групи.

 • Ужоснах :( Які пільги в наш час? Кому?! Людині, яка має у власності нерухомого майна на суму більше 70 000 баксів ?! Насправді ідея цього податка надзвичайно проста: або його платять ВСІ БЕЗ ВИНЯТКУ, або це не податок, а грабунок лохів, бо всі більш-менш кручені особи негайно куплять собі ксиви інвалідів чи ветеранів Куликовської битви і не платитимуть нічого.
  Є значно краща ідея: не можеш/не хочеш – не плати! Але твій борг ляже обтяженням на твою квартиру, і на нього нараховуватимуться відсотки, трохи більші за депозитну ставку в звичайному банку – тобто десь біля 20%. З одного боку – це не грабіжницький 1% з ч.3 ст.9 законопроекту, але він робить невигідною несплату з метою підзаробити побільше халявним юзанням “податкових” грошей. Потім, під час переходу права власності на таку нерухомість, обтяжену податковим боргом – сума боргу разом з відсотками автоматично перекочує на рахунок податківців. З одного боку, де дасть змогу всіляким пенсіонерам та іншим випадковим власникам дорогої нерухомості спокійно дожити свій вік, не дістаючи державу своїми скаргами на те, що життя - гівно, а з іншого – спадкоємці не отримуватимть на повну шару майно, податки за яке замість них платили інші платники податків. Якщо податок буде 0,5%, і платити його доведеться лише з суми, що перевищує 70 000 баксів - жодній людині життя не вистачить, аби наробити податкових боргів навіть зі складними відсотками, співмірних з вартістю обтяженої нерухомості. (До речі, непогано було б замість субсидій всіляким малозабезпеченим власникам дорогого житла – так само робити обтяження на квартиру, яке відшкодовуватиметься при переході права власності. А то живе якась старушка-божа кульбабка в трикімнатній квартирі на Хрещатику, отримує субсидію за рахунок інших платників податків, бо вона бідна, нещасна [власниця нерухомості на мільйон баксів] , а потім вона помирає, і приходять онуки, отримуючи на шару квартиру за мільйон, за обслуговування якої платили ті самі інші платники податків. З якого переляку суспільство повинно утримувати людину, що має мільйон баксів?!)


 • Стаття 5. Порядок обчислення й сплати податку
  1. Податок на нерухоме майно громадян обчислюється за календарний рік і сплачується громадянами, які були власниками цього майна станом на 1 січня року, за який проводиться оподаткування.
  2. Податок на нерухоме майно нараховується державними податковими інспекціями, які надсилають (видають) платникам платіжні повідомлення про суму належного до сплати податку не пізніше 15 липня поточного року.
  Сплата податку провадиться щорічно рівними частками до 15 серпня та до 15 листопада. У разі відчуження нерухомого майна податок сплачується до укладення відповідної угоди, але не пізніше термінів, визначених цим пунктом.
  3. За нерухоме майно, що перебуває у спільній сумісній або спільній частковій власності кількох громадян, податок сплачується одним із співвласників за їх домовленістю (уповноваженим співвласником) або кожним власником пропорційно до його частки у спільній власності.
  4. По новозбудованому, а також приватизованому нерухомому майну податок сплачується починаючи з календарного року, що настає за роком завершення будівництва (приватизації).
  5. У разі набуття права власності на нерухоме майно за договором купівлі-продажу, міни, дарування, успадкування тощо податок новими власниками сплачується з наступного календарного року, а за поточний календарний рік - попередніми власниками майна.
  6. У разі знищення (знесення, зруйнування) нерухомого майна сплата податку припиняється починаючи з місяця, в якому воно було знищено (знесено, зруйновано). Якщо нерухоме майно знищено (знесено, зруйновано) частково, провадиться його переоцінка з урахуванням вартості та кількості місяців у календарному році, що минули до настання цієї події. При цьому відповідна сума сплаченого податку підлягає поверненню платникові або зарахуванню в рахунок платежів наступного періоду.
  7. Відомості про наявність і вартість нерухомого майна надаються органами державної реєстрації державним податковим інспекціям безплатно до 1 травня кожного року.
  8. Відомості про наявність і місцезнаходження нерухомого майна зазначаються громадянами у декларації про доходи за рік, яка щорічно подається державній податковій інспекції за місцем постійного проживання власника або місцезнаходженням цього майна.
  У разі наявності майна за межами України його власник разом з декларацією про доходи подає податковій інспекції письмове підтвердження податкового органу відповідної іноземної держави стосовно вартості майна і розміру сплаченого податку.
  Громадяни, які мають право на пільги щодо сплати податку на нерухоме майно, самостійно подають до державної податкової інспекції документи про підтвердження цього права.

 • П.1, 2 та 4,5,6: Що за маразм? Якщо відбувся перехід права власності, то колишній власник повинен заплатити податок пропорційно кількості місяців та днів в році, на протязі яких він був власником. А далі хай платить за тим самим принципом новий власник! Невже важко скласти пропорцію типу {356 : (розмір податку) х кількість днів року, на протязі якої особа була власником}?! І податкове платіжне повідомлення слід надсилати не “не пізніше 15 липня поточного року”, а завчасно, не пізніше Нового Року, аби, якщо людина продасть майно до 15 липня, вона могла відразу підрахувати розмір свого податку і негайно його сплатити.
 • п.3: Так податок платиться “за нерухоме майно” чи все-таки з власника цього майна? Бо якщо хтось з співвласників або навіть всі вони, кожен окремо, є власниками долі, що оцінюється менше ніж в 70 000 баксів – вони взагалі нічого не повинні платити! Жоден з них, скільки б не коштував об'єкт нерухомості в цілому! Тому що наші податківці додумаються стягувати цей податок солідарно з кількох власників трикімнатної хрущоби за 80 000 баксів – знаємо ми їх...

 • п.7: Що цей пункт робить в цьому законі?! Яка платникам податків різниця до “внутрішньої кухні” державних органів, що відають збором податків?!

 • п.8: Якщо цей пункт покликаний зробити невідворотньою сплату податків, то слід було б передбачити відповідальність (бажано кримінальну) за приховування майна, в тому числі і закордонного - від оподаткування. Проблема лише в тому, що люди, у яких є достатньо грошей та мізків для придбання закордонної нерухомості – напевно зареєструють її не на своє ім'я, а швидше за все на якусь фірму...

 • І взагалі питання про те, яким чином та за якою ставкою оподатковуватиметься нерухомість, що знаходиться у власності юридичних осіб – лишається відкритим (див. ст.1). Нмд, нерухомість, що знаходиться у власності юридичних осіб – якраз слід обкладати податком без застосування неоподатковуваного мінімуму, за єдиною ставкою 1,5 – 2%. • Стаття 6. Зарахування податку до бюджету
  Податок на нерухоме майно громадян зараховується до Спеціального фонду Державного бюджету України і використовується виключно за цільовим призначенням - повернення втрачених заощаджень громадян України.

 • Казковий, безприкладний маразм! Яке відношення має податок на нерухомість до повернення втрачених заощаджень?! Популізм голимий, чистої води!!! Якщо вже запроваджувати цей податок, то використовувати його частково – для благоустрою за місцем стягнення, чи то розташування нерухомості, а частково – для ліквідації наслідків “комунальних ахтунгів” на кшталт Алчевського, які зараз суттєво почастішають.


 • 7. Спеціальні положення
  1. Суми податку на нерухоме майно, сплачені за кордономвідповідно до законодавства іноземних держав громадянами України, іноземними громадянами та особами без громадянства, які постійно проживають в Україні, за нерухоме майно, що знаходиться за її межами, зараховуються під час сплати ними цього податку в Україні. При цьому розмір зарахованих сум податку, сплачених за межами України, не може перевищувати суми, що підлягає сплаті цими особами в Україні.
  Зарахування сплачених за межами України сум податків проводиться за умови письмового підтвердження податкового органу відповідної іноземної держави стосовно вартості майна і розміру сплаченого податку та наявності міжнародних договорів про уникнення подвійного оподаткування майна та запобігання ухиленням від сплати податку.
  2. Якщо міжнародним договором України встановлено інші правила оподаткування, ніж ті, що їх містить цей Закон, то застосовуються правила міжнародного договору.

 • Зауважень немає, бо стаття дослівно зідрана з інших нормативних актів ;)


 • Стаття 8. Обов"язки власників нерухомого майна
  Власники нерухомого майна зобов"язані:
  а) протягом трьох місяців:
  здійснити в порядку, передбаченому чинним законодавством, державну реєстрацію нерухомого майна, стосовно якого набуто право власності;
  оформити в установленому порядку зміни, зумовлені переплануванням, переобладнанням і добудовою;
  повідомити органи державної реєстрації про знищене (знесене, зруйноване) нерухоме майно;
  б) забезпечувати доступ службових осіб державних податкових інспекцій і органів державної реєстрації для огляду нерухомого майна та надавати документи для здійснення ними функцій, визначених цим Законом;
  в) давати письмові пояснення з усіх питань, що виникають під час перевірки державними податковими інспекціями і органами державної реєстрації наявності та стану нерухомого майна, а також виконувати вимоги щодо усунення виявлених порушень цього Закону.

 • 3 місяці – відверто забагато часу для реєстрації нерухомості. Взагалі непогано було б реєструвати її автоматично, в момент переходу права власності – технічно це абсолютно неважко.

 • А яке відношення має оформлення чи неоформлення “перепланування, переобладнання і добудови” до вартості майна? Чи пробував колись Цушко оформити якесь, хоча б незначне перепланування в БТІ? Він в курсі, скільки це коштує (у вигляді хабара)? Чи відомо йому, що люди, облишивши надію узаконити перепланування, змушені подавати так звані “технічні” позови, тобто “типу покупець” вимагає через суд на підставі розписки, інколи на мільйони гривень(!!!) - від “типу продавця” визнати за ним право власності на переплановану квартиру на підставі того, що “типу продавець” ухиляється від нотаріального оформлення; “типу продавець” охоче визнає позов, і “технічне” рішення суду спокійно реєструється в БТІ без хабарів? За такі рішення судді “беруть” на порядок дешевше, ніж БТІ...

 • Чи – зворотня ситуація, коли людина просто не реєструватиме свої добудови навмисно, аби не збільшувати власними руками собі податок... Як податківці збираються доводити, з якого часу існує добудова? Висновок: доки БТІ в нашій країні не почне видавати технічні паспорти, виходячи з того, яким є об'єкт нерухомості на момент огляду, залишаючи зацікавленим особам типу сусідів чи органів технагляду за будівництвом позиватись з приводу “неправильності” всіляких добудов-перепланувань – парадокси зберігатимуться: ті, хто бажатиме узаконити цілком нормальні “новели”, зроблені відповідальними будівельниками, що мають ліцензію, згідіно всіх СніПів та ДНБ – не матиме змоги це зробити через неймовірного розміру хабарі, а ті, хто будує всілякі жахи, ламаючи капітальні стіни на свій розсуд – отримуватимуть за бабло всі необхідні “узгодження” без проблем. То яке відношення узакрнення “новел” має до податку?

 • А яка державі різниця, чи повідомлять її власники про знищення свого майна? Просто треба було написати, що нарахування податку припиняється з дня повідомлення про це компетентного органу ;)

 • Та хай службові особи ходять та оглядають, бо це – їхня робота, тільки непогано б прописати, наскільки часто вони мають право це робити і за скільки днів до огляду повинні про нього повідомити :)

 • Які ще “письмові пояснення”?! Куди вони їх подінуть – в туалеті податкової порозвішують? Є претензії – вперед, позов до суду з цими претензіями до власника!


 • Стаття 9. Відповідальність власників нерухомого майна
  1. Несвоєчасна державна реєстрація нерухомого майна, несвоєчасне оформлення відповідних змін у його складі, невключення до декларації про доходи за рік відомостей про нерухоме майно або включення недостовірних відомостей вважається прихованням об"єкта оподаткування.
  2. За приховання об"єкта оподаткування до громадян державними податковими інспекціями застосовуються адміністративні штрафи від одного до п"яти мінімальних розмірів заробітної плати.
  3. За несвоєчасну сплату податку на нерухоме майно з громадян державними податковими інспекціями стягується пеня в розмірі 1 відсотка суми недоїмки за кожний день прострочення, включаючи день сплати.

 • п.п.1 та 2 – офігенно, тільки такі норми можуть міститись ЛИШЕ в Кодексі про адміністративні правопорушення та в Кримінальному кодексі, в залежності від того, яку суму податку платник таким чином зажуркував. В такому ж законі допустимо дати лише посилання на відповідні статті обох кодексів. Теорію права треба знати хоча б на рівні банальної ерудиції ;)

 • п.3 Зовсім дахом поїхав, бідолашний ;( Прогресії в школі не вчив... Повне розорення неміряної кількості людей гарантується вже в перший рік застосування цього ідіотизму...


 • Стаття 10. Контроль за надходженням податків
  Контроль за правильністю обчислення і своєчасністю сплати податку на нерухоме майно громадян здійснюється державними податковими інспекціями відповідно до чинного законодавства.

 • До якого такого “чинного законодавства”? Конкретніше можна? І взагалі, знайшли кому довірити контроль :) Совість – найкращий контрольор! :)


 • Прикінцеві положення.

  1.Кабінету Міністрів України розробити у двомісячний термін з дня опублікування цього Закону механізм компенсації грошових заощаджень громадян згідно з цим Законом.

 • Краще не треба, а?..


 • Голова Верховної Ради України О.О. Мороз  Критика, як завжди, вітається :)

  Comments

  Page 1 of 2
  <<[1] [2] >>
  schpop wrote:
  Sep. 22nd, 2006 07:41 am (UTC)
  Угу...70 000 баксів і пільги - це взагалі як праскою об голову...як рекламний ролик - зароби 70 штук і отриай пільги!
  pani_grunia wrote:
  Sep. 22nd, 2006 07:50 am (UTC)
  а якщо, скажімо, я зроблю так, що моя квартира буде оцінена у $ 69.999, як у всіх порядних супермаркетах, я звільняюся від податку?
  darkangeles wrote:
  Sep. 22nd, 2006 08:19 am (UTC)
  Симетричное дышло :-)
  "Смешно с всемироной тупостью бороться" (с)А. Вознесенский.

  Очень правильные замечания, но .... Это замечания здравомыслящего человека с "этой стороны" :-) А у того же супер социка здравомыслие "мыслит" несколько иначе !
  1. Надо слепить закончик, который можно обойти. Например такой мелкой фразочкой "особи, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною", интересная формулировочка, особенно если вспомнить кто такие регалии даёт !
  2. Куда идут деньги ? В некий фонд, функционирование которого будет так же прозрачно как и остальных... ну да ладно это конечно не главное :-)
  3. Самая интересная заковырочка, на моё уразумение, заключается во фразочке "забезпечувати доступ службових осіб державних податкових інспекцій і органів державної реєстрації для огляду нерухомого майна" !!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Стоп стоп стоп !! А вот тут неувязочка с конституцией, или я чего не понял ?
  Т.е. после введения этого закона, я ОБЯЗАН буду пускать себе в дом ЛЮБОГО идиота с корочкой налоговика или ещё кого неясного ????
  А как же "недоторканність" ? Ну да, я понимаю что не в этой стране, но всё же... И заметьтте, у вас по хате будут топтаться грязными сапогами все кому не лень ! И без санкции, хоть суда, хоть прокурора.
  Престройка кватритры, конечно может поменять её стоимость НО НА МОМЕНТ ПРОДАЖИ, а не на момент завершения ремонта.
  И ещё вопрос, а счтать ли увеличением стоимости квартиры (как объекта налогообложения) замену унитаза за 300 грн. унитазом за 300 баксов ? Унитаз, как ни крути, имущество недвижимое :-)
  Опять же, квартира, как и любой другой предмет стареет, т.е. имеет "амортизацию", кто-то будет это учитывать ? И если будут, то как ? Раз в год "переоценивать" ?
  Дом в котором я живу "отамортизировался" в ноль уже давно. И что ? Про это хоть словом хоть полсловом в законе есть ?

  Зато я точно знаю что в день введения этого закона у нас в стране появятся орды "Заслуженных".

  В очередной раз из нас делают "дойных идиотов" !!!
  sergm wrote:
  Sep. 22nd, 2006 08:28 am (UTC)
  Кстаті, єслі я ні ашибаюсь, то Закони у нас поки що підписуюцця Президентом, а не головою партії Цушка…
  (Anonymous) wrote:
  Sep. 22nd, 2006 08:52 am (UTC)
  Мабуть воно не пройде
  Тільки аффтар вкриє себе поганою славою.))
  (no subject) - darkangeles - Sep. 22nd, 2006 08:56 am (UTC) Expand
  (no subject) - (Anonymous) - Sep. 22nd, 2006 09:22 am (UTC) Expand
  (no subject) - sergm - Sep. 22nd, 2006 09:25 am (UTC) Expand
  (no subject) - (Anonymous) - Sep. 22nd, 2006 09:28 am (UTC) Expand
  (no subject) - sergm - Sep. 22nd, 2006 09:29 am (UTC) Expand
  (no subject) - (Anonymous) - Sep. 22nd, 2006 09:36 am (UTC) Expand
  (no subject) - sergm - Sep. 22nd, 2006 09:38 am (UTC) Expand
  (no subject) - (Anonymous) - Sep. 22nd, 2006 09:43 am (UTC) Expand
  (no subject) - sergm - Sep. 22nd, 2006 09:46 am (UTC) Expand
  (no subject) - (Anonymous) - Sep. 22nd, 2006 10:30 am (UTC) Expand
  Мова зайшла про ВВП? - lider - Sep. 22nd, 2006 09:01 pm (UTC) Expand
  (no subject) - sergm - Sep. 22nd, 2006 09:33 am (UTC) Expand
  sergm wrote:
  Sep. 22nd, 2006 08:39 am (UTC)
  А, і ще, я ніколи не був у захваті від інтелектуальних здібностей Баранівського, Нікалаєнка, Бокого, та й від самого Сан Санича із Семенючкою на пару, але такого тупорилого, як Цушко, ще треба пошукати…
  (Anonymous) wrote:
  Sep. 22nd, 2006 09:17 am (UTC)
  Чтобы услышать критику, надо снять бан. :)
  sergm wrote:
  Sep. 22nd, 2006 09:30 am (UTC)
  Таню, Ви б закрили можливість писати анонімам, а то спілкуватись із повітрям якось нецікаво…
  (Anonymous) wrote:
  Sep. 22nd, 2006 09:39 am (UTC)
  И чем вас не устраивают мои комментарии по сути? ;)
  (no subject) - sergm - Sep. 22nd, 2006 09:42 am (UTC) Expand
  (no subject) - (Anonymous) - Sep. 22nd, 2006 12:04 pm (UTC) Expand
  (no subject) - sergm - Sep. 22nd, 2006 12:13 pm (UTC) Expand
  menix wrote:
  Sep. 22nd, 2006 10:23 am (UTC)
  я протестую проти суми неоподаткованого мінімума! в Україні афігенно різниться ціна на житло.
  в Київі моя нещасно двокімнатна хрущьовка зараз коштує більше 70 тисяч, а в Кривому Розі я за такі гроши можу мати 5 таких квартир.
  (Anonymous) wrote:
  Sep. 22nd, 2006 10:29 am (UTC)
  Ну, во-первых, не 5, а во-вторых, в Киеве и доходы выше. Я бы вообще не делал минимальную планку. Прогрессивная ставка налога лучше. Платить должны все. Пусть для владельцев объектов за $10 тысяч это будет $1 в год, но такой подход позволит быстрее создать столь важный для страны реестр собственности и предупредить возможные злоупотребления вокруг цифры $70 тысяч.
  d12k wrote:
  Sep. 22nd, 2006 10:40 am (UTC)
  Бляха,граждане, вы чего? Какой нах налог на недвижимость? Вы что обсуждаете? Налог этот полный бред, по сути вас лишают права собственности!!! Или вещь принадлежит вам и все идут на йух, или она не ваша, и тогда за её использование можна бабло сдирать...
  Надо ещё велосипедистов налогом обложить и всех у кого кастрюли есть на суму больше 100 грн. Полный п-ц
  (Anonymous) wrote:
  Sep. 22nd, 2006 11:35 am (UTC)
  Во всех развитых странах с многовековой традицией частной собственности существует такой налог, и это нормально. У него несколько важных функций:

  1. Обеспечение условий для максимально эффективного использования общественных ресурсов. Иными словами собственность по возможности должна принадлежать тем, кто наиболее эффективно ею распоряжается.

  2. Стимулирование экономической активности самих собственников, а также уравнение в некоторой степени прав арендаторов и собственников-латифундистов (труда и капитала).

  3. Дополнительная преграда для проникновения спекулятивного капитала на рынок недвижимости.
  (no subject) - darkangeles - Sep. 22nd, 2006 11:45 am (UTC) Expand
  (no subject) - (Anonymous) - Sep. 22nd, 2006 12:02 pm (UTC) Expand
  (no subject) - d12k - Sep. 22nd, 2006 12:49 pm (UTC) Expand
  (no subject) - d12k - Sep. 22nd, 2006 12:55 pm (UTC) Expand
  (no subject) - (Anonymous) - Sep. 22nd, 2006 02:15 pm (UTC) Expand
  (no subject) - d12k - Sep. 25th, 2006 10:30 am (UTC) Expand
  (no subject) - myroslava - Sep. 27th, 2006 11:27 am (UTC) Expand
  darkangeles wrote:
  Sep. 22nd, 2006 11:10 am (UTC)
  2-я часть марлезонского балета
  Или почему именно 70000 баксов !
  Заметим 2 интересные вещи.
  1. Взымание налога пляшет от некоей суммы, в которой по ЧЬЕЙ-ТО прихоти соответствует ваша собственность.
  2. Этот законопроект подаёт социалист !!! И явно с подачи ПР было туда внесено что налог пляшет от суммы.

  Мы как-то совсем забыли про землю!! Ну совсем у городских пользователей инета это выпало из внимания. А ведь её и оценить могут!!!
  Особо это касается земли под Киевом и в Крыму !!!
  Представьте себе бабушку в селе рядом с киевом, которой её огородец в 20-30 соток оценят "по понятиям"....
  И что этой бабушке делать ? Да и речь-то в основном не о бабушках, а о тех кто дачку имеет, например, на русановских садах.... Сколько налогу платить прийдётся ?
  аким образом совершенно "честно" эти земли поскупают те же самые социки и комуняки - ярые противники продажи земли.
  Сколько, после введения этого закона, жить всяким садовым товариществам ? Год отсилы !
  Зато те кто будут скупать землю, обязательно станут "гиперзаслуженными" или "чернобыльцами", или что правильнее - инвалидами умственного труда в ВР.
  Опять же Крым, ну теперь раздадут землю татарам, которую они "самозахватили" и ...? На завтра им прийдётся её отдавать, ибо не потянут налогов !!!
  Так что логика (для них) вполне присутствует. И в таком разрезе, этот закон становится вполне логичным и грамотно продуманным. А если считать по метрам и соткам, то никакой выгоды тут не будет, для законотворцев наших недобитых.
  (Anonymous) wrote:
  Sep. 22nd, 2006 12:14 pm (UTC)
  Капость...
  Це ж виходить, чим краще мій батько вривав жили, будуючи "дачу", тим більше йому (мені) тепер доведеться за неї ж платити?!?!?! Бо 6 соток - вони й є шість соток. А вкладена праця та хист, збільшуючи вартість майна, збільшують зобов'язання громадянина перед державою? Так я мушу платити КОМУСЬ за СВОЮ власну роботу!
  Re: Капость... - darkangeles - Sep. 22nd, 2006 12:31 pm (UTC) Expand
  nsurgeon wrote:
  Sep. 22nd, 2006 11:34 am (UTC)
  мудлани - їм мало того що вже з бюджету роздерають....
  невже тільки груба сила і страх можуть розвивати в наших чиновників почуття міри .... га ?

  P.S.
  ... накраща риса демократії - це те що ми ніколи не будемо мати кращу владу аніж заслуговуюмо ....
  /Черчель/

  to darkangeles
  про землю - серйозна тема - 10 балів .... :(
  (Anonymous) wrote:
  Sep. 22nd, 2006 11:59 am (UTC)
  я взагалі в повному шоці від Сцушка, від його законопректу і ще більше від того, шо цей довбаний податок на нерухомість взагалі може стати реальністю!!!
  я не розумію за шо я платитиму??? за шо мої батьки віддаватимуть гроші. моя мама держслужбовець, у неї з.п. 150 баксів від сили, у тата з.п. 200 баксів, наша ніжинська квартира коштує зараз десь 50 штук і шо ж це вони матимуть ні за шо віддавати щороку 500 баксів?????????????????
  за що????
  а як підвищиться оренда квартири для мене, бо її власникам треба буде віддавати за ту шо я знімаю взагалі дофігіща бабла!!!
  шо блін за держава? валити звідси треба, наше керівництво має народ за повних лохів і вже навіть не приховує цього.
  я просто в ужасі.

  люди, скажіть чи є ще десь на світі такий податок і які там відсотки?
  (Anonymous) wrote:
  Sep. 22nd, 2006 12:04 pm (UTC)
  В США, например. И не только.
  (no subject) - kaspija - Sep. 22nd, 2006 12:08 pm (UTC) Expand
  (no subject) - sergm - Sep. 22nd, 2006 12:15 pm (UTC) Expand
  (no subject) - myroslava - Sep. 27th, 2006 11:32 am (UTC) Expand
  darkangeles wrote:
  Sep. 22nd, 2006 12:27 pm (UTC)
  3-я часть марлезонского балета
  Г-жа Татьяна !
  Вот я тут, чухая репу с разных сторон, наткнулся на некоторые интересные моменты применения этого закона, в случае если он будет принят.
  Поскольку я не юрист, то мне хотелось бы прочитать Ваши коментарии к моим бредовым размышлениям.

  На сколько я понимаю, одной из основ права есть утверждение, что закон обратной силы не имеет. При этом даже в самом проекте закона не указано, что он распространяется “взад” от момента его принятия.
  Если следовать здравому смыслу и букве этого самого законопроекта, то получается что я – НЕ ОБЯЗАН ПЛАТИТЬ НАЛОГ, если моя недвижимость приобретена ДО введения в действие этого закона ?

  4. По новозбудованому, а також приватизованому нерухомому
  майну податок сплачується починаючи з календарного року, що
  настає за роком завершення будівництва (приватизації).
  5. У разі набуття права власності на нерухоме майно за
  договором купівлі-продажу, міни, дарування, успадкування тощо податок новими власниками сплачується з наступного календарного року, а за поточний календарний рік - попередніми власниками майна.

  Однако.... Я ПОСЛЕ принятия закона НЕ ПРИВАТИЗОВАЛ И НЕ ПОКУПАЛ свою квартиру, таким образом у меня нет объекта налогообложения ?
  Или его начислят с момента приобретения "взад", считая по сегодняшним ценам ? или по завтрашним ?

  2. Нерухоме майно громадян підлягає обов"язковій державній
  реєстрації, яка здійснюється органами державної реєстрації за місцезнаходженням цього майна.
  3. Вартість нерухомого майна громадян визначається за
  оцінкою органів державної реєстрації. У разі відсутності в
  органів державної реєстрації на встановлену дату відомостей про вартість нерухомого майна його оцінка провадиться державними податковими інспекціями за місцезнаходженням об'єкта оподаткування.

  Дальше, на момент покупки мной квартиры, соответствующая гос. Организация уже производила её оценку. К таковым можно (если следовать букве) отнести как БТИ, так и Нотариальную контору (гос.), а следовательно моя квартира не подлежит переоценке, аж вплоть до новой продажи ?

  Маразм крепчал, и танки наши быстры !
  (Anonymous) wrote:
  Sep. 22nd, 2006 06:08 pm (UTC)
  та які там гроші?
  асобєнно долари.

  Ну шо за покидьки, а?????

  Тільки квадратні метри. Ну які там гроші??? Маєш білше nnn квадратів - плати. Ну до чого тут гроші? Ну скільки на чорне будуть казати біле? Падонкі, блять, вышшей мєри...
  brunoadolfovich wrote:
  Sep. 22nd, 2006 06:53 pm (UTC)
  Re: та які там гроші?
  Ага, зараз. Тоді масово платитимуть селяни зі своїх хат, площею в сотку, котрі будувалися "як фантазії вистачить". І платитимуть якісь копійки, бо й хати ті копійчані. Нашо тоді той закон, коли не платитимуть платоспроможні (вибачте за тавтологію)? Та й панство "винахідники" цього дива заробити не зможуть... =\
  Тоді потрібен вже якийсь компромісний варіянт.
  Re: та які там гроші? - (Anonymous) - Sep. 22nd, 2006 07:36 pm (UTC) Expand
  dgri wrote:
  Sep. 22nd, 2006 09:02 pm (UTC)
  Шось я не всосав.
  Типа в мене нерухомості менше ніж за 70 кілобаксів, я роблю ремонт будинку, дачі чи квартири, і за це якась падлюка переоцінює моє майно і примушує платити податок?
  Page 1 of 2
  <<[1] [2] >>

  Profile

  Shapo
  mentbuster
  Тетяна Монтян
  Website

  Latest Month

  July 2019
  S M T W T F S
   123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  28293031   

  Tags

  Powered by LiveJournal.com
  Designed by
  HP.com/gwen